Muslera'nın yedeği Rajkovic!

Muslera'nın yedeği Rajkovic!
Muslera'nın yedeği Rajkovic!
Sarı-kırmızılılar, Kızılyıldız'ın 19 yaşındaki kalecisi Predrag Rajkovic'i kadrosuna katmak için harekete geçti. Sırbistan Genç Milli Takımı'nın kalesini de koruyan oyuncuya yıllık 500 bin Euro verilmesi planlanıyor.

Galatasaray , Fernando Muslera’nın yedeği olabilecek ve ileride Galatasaray’a uzun yıllar hizmet edecek genç yeteneği Sırbistan’da buldu. Cimbom, Kızılyıldız’ın 19 yaşındaki kalecisi Predrag Rajkovic’in işini bitirmek için düğmeye bastı.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; 1.91’lik kaleci ile ilgili raporların olumlu olduğu ve transferinin bitme aşamasına geldiği belirlendi.   

İKİ KULÜBÜN YÖNETİMİ BİR ARAYA GELECEK 

Predrag Rajkovic için Kızılyıldız’ın istediği 5 milyon Euro ’yu fazla bulan Galatasaray yönetiminin, Sırp ekibine 4 milyon Euro önermesi bekleniyor. Rajkovic’in ise Galatasaray’a gelmek için kulübünden izin istediği belirtildi.

Hamit Altıntop 1 ay yok!

TAFFAREL DE ONAYLADI

Kaleci antrenörü Claudio Taffarel’in de onayladığı bu transfer için teknik direktör Hamza Hamzaoğlu’nun da olumlu düşünceye sahip olduğu ifade edildi. Sırbistan Genç Milli Takımı’nda da forma giyen ve çok büyük potansiyel olarak gösterilen Rajkovic’in Muslera’nın satılması durumunda Galatasaray’ın 1 numarası olarak rahatlıkla oynayabilecek düzeye geleceği belirtildi.

Galatasaray için bu transferi cazip kılan noktalardan biri de Rajkovic’e ödenecek rakamın düşük olması... Yetenekli kaleciye 500 bin euro ödenmesinin planlandığı dile getirildi. Transferin birkaç gün içinde netliğe kavuşması bekleniyor.

CİMBOM GENÇLEŞİYOR

Galatasaray’ın 19 yaşındaki eldiveni listesine almasındaki faktörlerden biri de, takımın artan yaş ortalamasının düşürülmek istenmesi. Sarı-kırmızılılar, bu çerçevede Jose Rodriquez ve Lionel Carole gibi isimleri de kadrosuna katmıştı.

Galatasaray 3 transferle uçar!