Muslera'nın yerine Mert Günok!

Muslera'nın yerine Mert Günok!
Muslera'nın yerine Mert Günok!
Yıllarca Galatasaray ve A Milli Takım'ın kalesini başarıyla koruyan Hayrettin Demirbaş, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hayrettin Demirbaş, Fenerbahçe kalecisi Mert Günok'un birinci sınıfı bir kaleci olduğunu ve Manchester United'ta birinci kaleci olarak oynayabilecek düzeyde olduğunu söyledi.

Muslera'ya ağır eleştiri!


Radyospor'un canlı yayın konuğu olan Demirbaş, "Sinan Bolat iyi bir kaleci, ama Fernando Muslera giderse Sinan'nın yanında direkt oynayabilecek bir başka kaleci gerekir. Ben 6 sene Galatasaray 'ın kalesinde tek başıma oynadım. Beni yerden yere vururlar; ama 6 senede oynamadığım maç sayısı bir buçuktur. Büyük takımlarda her zaman iki tane kaleci olmak zorundadır. Atan ve tutan çok önemli." dedi 

Eski kaleci, "Galatasaray'ın yerinde olsam, bir dakika düşünmem Mert'i alırım. Muslera'dan çok daha iyi kaleci. Oynasın herkes görür. Fiziği çok iyi, ayakları raket gibi. Van der Sar stili. Bence Manchester United'in kalecisi De Gea'dan daha iyi. Çok teknik, birinci sınıf. Muslera giderse gitsin. Biz 11 senede 5 şampiyonluk yaşadık. Adamın bir ayda aldığı parayı biz bir senede aldık. Neden? 'Sen bizim çocuğumuzsun' dendi. Biz hiç düşünmedik. Bundan gurur duyuyorum. Ben Galatasaraylıyım. Galatasaray her zaman futbolcu bulur" ifadelerini kullandı.

Florya'da skandal! Muslera ve Melo...