Muslera'nın yerine Petr Cech!

Muslera'nın yerine Petr Cech!
Muslera'nın yerine Petr Cech!
Premier Lig'in iki büyük takımı Arsenal ve Manchester United'ın, Galatasaray'ın Urugaylı kalecisi Fernando Muslera'ya talip olduğu iddia edildi. Sarı-kırmızılı kulübün, Uruguıaylı yıldız yerine Petr Cech'i düşündüğü belirtildi.

İSTANBUL - Kaleci David De Gea'yı Real Madrid'e satacağı konuşulan Manchester United'ın, İspanyol file bekçisinin yerine en ciddi adayının bu sezon yaptığı kurtarışlar ile Galatasaray 'ın Süper Lig Şampiyonluğunda en büyük pay sahiplerinden Fernando Muslera olacağı ileri sürüldü.

Galatasaray'dan 15 yıl sonra çifte zafer

Aynı şekilde Polonyalı kaleci Wojciech Szczesny'den memnun olmayan Arsenal'in, Cimbom'un Uruguaylı yıldızı için girişimler yaptığı, menajer Arsena Wenger'in de transfer listesinde en üst sırada yer alan ismin Muslera olduğu belirtildi.

Galatasaray Kulübü ile 2018 yılına kadar sözleşmesi bulunan başarılı file bekçisinin, Arsenal'e veya Manchester United'a gitmesi durumunda Galatasaray'ın Chelsea'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Petr Cech'e teklif yapacağı iddia edildi. Sercan SAPANATAN (DHA)

Galatasaray 3 ismi borsaya bildirdi