Muslera'ya Türk usulü gelin arabası

Muslera'ya Türk usulü gelin arabası
Muslera'ya Türk usulü gelin arabası
Nişanlısı Patricia Callero ile devre arası tatilinde Uruguay'da hayatını birleştirecek olan Galatasaray kalecisi Fernando Muslera, havalimanına Türk usulu süslenen arabayla gitti.

Ülkesi Uruguay'a giden Fernando Muslera'nın kırmızı arabası sarı çiçeklerle süslenirken, aracın plakasında da "Evleniyoruz" yazısı bulundu.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan deneyimli kaleci, kariyeri açısından unutulmaz bir sene yaşadığını belirterek, "Üç kupa kazanan ve 4. yıldızı formasına ilk takan takımın bir parçası olma onuruna ulaştım. Bu camianın bir parçası olduğum için gurur duyuyorum. Meslektaşlarım tarafından sezonun oyuncusu seçildim" ifadelerini kullandı.

Patricia ile evlenerek yeni bir sayfa açtığını kaydeden Muslera, "Yeni bir sayfa açmak için hayatımın aşkıyla ülkemize uçuyoruz. Güzel dilekleriniz için şimdiden teşekkürler. 2016 yılı, taraftarımız, Galatasaray ailesi ve tüm dünya için güzel bir sene olsun" açıklamasını yaptı.

30 ARALIK'TA İMZA ATACAKLAR

Sarı-kırmızılı file bekçisi ile Patricia Callero, Uruguay'da 30 Aralık'ta düzenlenecek kokteyle resmi imzaları atacak. Uruguay Milli Takımı oyuncularının da katılması beklenen kilise düğünü ise 2 Ocak'ta yapılacak.