Mustafa Denizli Çaykur Rizespor'la anlaştı

Mustafa Denizli Çaykur Rizespor'la anlaştı
Mustafa Denizli Çaykur Rizespor'la anlaştı
PTT 1'inci Lig ekibi Çaykur Rizespor'da anlaşma sağlanan teknik direktör Mustafa Denizli ile 1.5 yıllık sözleşme imzalandı.

Çaykur Rizespor Basın Sözcüsü Aykut Ferah, bir süredir görüştükleri Mustafa Denizli ile anlaşma sağladıklarını belirterek, başarılı teknik adamla kulübün İstanbul 'daki tesislerinde 1.5 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyledi.

Denizli'nin hem Çaykur Rizespor'a hem de PTT 1'înci Ligi'ne büyük katkılar sağlayacağını ifade eden Ferah, "Mustafa Denizli hocamızın kariyeri ortada. Lige ve takıma büyük katkı verecektir. Bu anlaşma Rizespor için büyük önem taşıyor. Çok önemli bir teknik adamla anlaştık. 1461 Trabzon maçı sonrası takımın başına geçecek. Vereceği raporlar doğrultusunda devre arası gerekli takviyeler yapılacaktır" dedi.

Mustafa Denizli 1984 yılında Jupp Derwall’in yanında yardımcı antrenör olarak başladığı antrenörlük kariyeri boyunca Galatasaray , Alemannia Aachen, Kocaelispor, Fenerbahçe , Vestel Manisaspor, PAS FC, Persepolis FC (İran takımları), Beşiktaş takımlarını çalıştırdı.
Çaykur Rizespor, Mustafa Denizli’nin Manisaspor’dan sonra görev yaptığı ikinci PTT 1. Lig takımı olacak.(dha)