Mustafa Denizli: 'Köpek diyeceğim, köpek 4 ayaklı'

Mustafa Denizli: 'Köpek diyeceğim, köpek 4 ayaklı'
Mustafa Denizli: 'Köpek diyeceğim, köpek 4 ayaklı'
Hürriyet yazarı ve Lig TV yorumcusu Mustafa Denizli, Özgecan Aslan'ı katillerine öfke saçtı.

Hürriyet yazarı ve Lig TV yorumcusu Mustafa Denizli, Gaziantepspor- Fenerbahçe maçı sonrası Lig TV canlı yayınında, Tarsus'ta öldürülen Özgecan Aslan için hafızalara kazınacak bir konuşma yaptı.

Programın moderatörü Şansal Büyüka'nın karşılaşma ile ilgili görüşlerini sormasının ardından, "Benim kafam Fenerbahçe'de falan değil. Benim kafam Özgecan Aslan'da" diyen Denizli, sözlerine şöyle devam etti:

"Bu kızımız, bir ana kuzusu... Köpek diyeceğim, köpek 4 ayaklı. Bu köpek 2 ayaklı. Seni doğuran insana, kadına bu kadar aşağılık olabilir mi? 3 tane 2 ayaklı hayvan, bir filize saldırıyor. Bunu nasıl açıklayabilirsiniz. Böyle bir vahşet olabilir mi? Fenerbahçe 5 gol atmış, 10 gol umurumda değil. Köpek bile diyemezsin. Ortaçağ'dan kalmış beyinler, reziller.

Üç eşini öldüren adamı televizyona çıkartan bu ülke , muhtemelen Özgecan'ın katillerini de televizyona çıkartır. Bunun tarifi mümkün mü? Mersin gibi pırıl pırıl bir yerde. Bu, bu ülkede kaçıncı olay? Bu kaç kez olacak daha. Boyle bir olayın olduğu ulkede biz nasıl futboldan bahsedeceğiz." (Hurriyet.com.tr)


  http://www.radikal.com.tr/129365412936542

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - aliarkadas

  Mustafa abi, bu ve buna benzer alçakça katliamların yegane sebebi yönetilemeyişimizdendir ne yazık ki. Müslüman müslümanı öldürürse kınama yok aksine yuhalatma var ama başka yerde öldürülen müslümanları iç siyasete malzeme yapma olduğu sürece kimse bu ülkede ve bu vahşetlerden bir değişim beklemesin

  İki ayaklı Köpek değil.......... - citizen

  Köpek benzetmesi ile köpeklere hakaret etmişsin Mustafa Denizli... Hangi köpek böyle bir vahşet yapmış şimdiye kadar... O yaratıklar bir farklı cins... Ne insanlıktan ve ne de hayvanlıktan nasiplenmemiş., Allah'ın cezası bir şeyler işte...