Mustafa Denizli: Transfer talebim olmadı

Mustafa Denizli: Transfer talebim olmadı
Mustafa Denizli: Transfer talebim olmadı
Galatasaray'ın yeni hocası Mustafa Denizli, Başkan Dursun Özbek ile Florya Metin Oktay Tesisleri'ni gezdi. "Her şeyi bilen, her şeye hakim olan biri olarak takımımın karşısına geçeceğim" diyen tecrübeli hoca, kondisyoner Stefano Marrone'ya teklif götüreceğini açıkladı.

İSTANBUL - Galatasaray'da üçüncü kez teknik direktörlük görevine gelen Mustafa Denizli, Başkan Dursun Özbek ile birlikte Florya Metin Oktay Tesisleri'ni inceleyip, tesis çalışanları ile tanıştı. Tesiste yapacağı revizyon ile ilgili notlar alan tecrübeli teknik adam, Madrid kafilesinde yer almayan kaptan Selçuk İnan, Hamit Altıntop, Burak Yılmaz ve Lionel Carole ile de görüştü.

Tecrübeli hoca ile birlikte bir kez daha medya mensuplarını karşısına geçen Başkan Özbek, "Amacımız Galatasaray'ın mabedi tesisini tekrar hocamıza gezdirmek, göstermekti. Takımla beraber olacağı yer burası. Burada çalışanları tüm şeyi hocama göstermek. Onun da görüşlerini almak için buradayız. Burayı beraber geziyoruz. Kendisinin de geçmişten bugüne değişiklikleri görmesi. Takımdan buluşmadan önce tesisi tanımak için önemliydi" dedi.

Şampiyonlar Ligi tarihine geçen anlaşma!

"İSPANYA'YA GİDEBİLİRİM"

Özbek'in ardından medya mensuplarının sorularına cevaplayan Mustafa Denizli, "Süre olarak bir hayli zaman geçti. Bastığımız çimler bizim zamanımızda, Ali Uras'ın büyük emekleriyle hayata geçti. Burası toprak bir sahaydı. Sizler daha basınla tanışmamıştınız. Dün akşam Başkanla oturup, belirli görüşmeler sağlandıktan sonra takımla ne zaman buluşacağımın büyük bir değeri vardı. Takımla buluştuğum zaman, herkesle ilgili bilgi sahibi olmam lazım, tüm tesiste çalışanlarla. Bütün personelimiz ile toplantı yapacağım bugün. Benden önceki programlarda ne olmuş, neler olmuş. Burası bittikten sonra alt yapıya geçeceğim. Dün onlarla da randevulaştık. Takımla birliktelik sağladığın zaman, hangi birimin hangi hizmeti verdiğini bilmem gerekiyor. Günümü burada geçireceğim. Takımın karşısına geçtiğim zaman buradan bilgi sahibi olacağım. Seyahate gitmeyen arkadaşlar buradaymış. Bilmiyordum, burada karşılaştım. Onlarla sohbet etme şansım oldu. Çok mutlu oldum. Takımdan önce onlarla birlikte olmak benim için önemliydi. Sizi ve camiayı ve diğer medya kuruluşlarını bilgilendirmek için açıklama yapma ihtiyacı duydum" ifadelerini kullandı.

Denizli, tüm işlerini bitirebilmesi durumunda sadece maçı izlemek için Madrid'e gidebileceğini vurgularken, yarın önce Türk Telekom Arena'yı gezeceğini ve orayı da iyi tanımak istediğini sözlerine ekledi.

YARDIMCILARI KİM OLACAK?

Yardımcıları konusundaki soruya cevap veren Mustafa Denizli, "Şu anda net bir şey yok. Acele edecek bir konumum yok. Takımla direkt temas sağlayıp, birlikteliği devam ettirmek istiyorum. Stefano (Marrone) ile konuşacağım. Onun dışında düşüncelerimi göreve başladıktan sonra hayata geçireceğim" dedi.

Transfer için talebi olmadığını belirten Denizli, "Transfer ister miyim bilmiyorum. Takımla yol aldıktan sonra daha net konuşabiliriz. Düşüncelerimi ilk takımımla görüşeceğim" açıklamasını yaptı.

Denizli, "Beşiktaş'ta 32. hafta şampiyonuz demiştiniz, şimdi de diyecek misiniz? sorusuna ise "Öyle bir şey hissedersem onu sizle paylaşırım. Düşüncelerimi, hislerimi paylaşıyorum. Şu an öyle bir şey yok. Durumu görelim" yanıtını verdi. Kadir ÇETİNÇALI (DHA)

Hamza Hamzaoğlu'na şok suçlama!