Mustafa Denizli'den flaş karar!

Mustafa Denizli'den flaş karar!
Mustafa Denizli'den flaş karar!
Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Mustafa Denizli, sarı-kırmızılı takımın bu akşam Atletico Madrid ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçını statta izleyecek.

Mustafa Denizli, dün Florya’ya giderek Başkan Dursun Özbek ile birlikte tesisleri gezdi. Sarı-kırmızılı takımda üçüncü kez hocalık görevine gelen Denizli, Florya Metin Oktay Tesisleri’ni inceleyip, çalışanlarla tanıştı. Tesiste yapacağı revizyon ile ilgili notlar alan tecrübeli hoca, Madrid’e gitmeyip Florya’da olan futbolculardan kaptan Selçuk, Hamit, Burak ve Carole ile de görüştü.

Türkçe'yi Türkçe'ye çeviren tercüman!

AŞÇILARLA BİLE TANIŞTI

Hürriyet'in haberine göre; yıllar sonra Metin Oktay Tesisleri’ne adım attığında Mustafa hoca bir hayli heyecanlıydı. Orada, çeşitli görüşmeler yaptı. Tesisler bıraktığı gibi değildi, daha gelişmiş ve daha da büyümüştü. Alt yapıdan, üst yapıya kadar her çalışanla tek tek görüştü. Aşçılarla bile tanıştı, onlarla bir süre sohbet etti. Gerekli talimatları da bu arada gerekli kişilere vermeyi ihmal etmedi. Talimatlarının da hafta başına kadar yerine getirilmesini istedi.

FUTBOLCULARIN ADRESLERİNİ ALDI

Yönetimle de biraraya gelen Denizli, futbolcuların tek tek adreslerini de aldı. Oyuncularının nerede oturduklarının bilgisini istedi. İlk günden futbolun tek patronu ve Florya’nın da tek hakimi olacağını gösterdi.

ÖZEL UÇAKLA MADRID'E GİDECEK

Merak edilen konu hocanın bugün Madrid’e gidip, gitmeyeceğiydi. İşlerini tamamladığı takdirde çok büyük bir olasılıklı Denizli, bugün özel uçakla Madrid’in yolunu tutacak. Ve Mustafa Denizli, Atletico Madrid karşısında kritik bir karşılaşmaya çıkacak oyuncularını yalnız bırakmayacak.

Şampiyonlar Ligi tarihine geçen anlaşma!