'Mustafa Pektemek ve Sinan Gümüş'ü vermediler'

'Mustafa Pektemek ve Sinan Gümüş'ü vermediler'
'Mustafa Pektemek ve Sinan Gümüş'ü vermediler'
Kayserispor Kulübü Basın Sözcüsü Ahmet Yıldız, transfer listelerinde olan Galatasaraylı Sinan Gümüş ve Beşiktaşlı Mustafa Pektemek'i kulüplerinin bırakmadığını açıkladı.

KAYSERİ - Ahmet Yıldız, takım kadrosundaki tüm oyuncuları koruyup takımı 3 oyuncuyla takviye etmek istediklerini vurguladı.

Ara transferde adı Trabzonspor'la anılan Ömer Bayram'ı bırakmayacaklarını belirten Kayserispor Basın Sözcüsü, "Ömer Bayram'la ilgili çıkan haberler doğru değil. Kendisiyle yeni sezon için de anlaşmaya vardık. Sözleşmesini uzatacağız. O bizim Kayserili evladımız" dedi.

Transfer çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Yıldız, "Ara transfere gelince Galatasaraylı Sinan Gümüş ve Beşiktaşlı Mustafa Pektemek'i kulüpleri bırakmıyor. Bu yüzden yabancı oyunculara döndük. Şu anda biri Fransa'da, biri Yunanistan'da, biri Belçika'da ve biri de Sırbistan'da olmak üzere 4 kaleciyle ilgileniyoruz. Keza, bir açık oyuncusu bir de forvet oyuncusu konusunda arayışlarımız sürüyor. Teknik kadromuzun belirlediği bazı isimlerle temas halindeyiz" dedi. Oktay ENSARİ (DHA)