Mustafa Pektemek yarıda bıraktı

Mustafa Pektemek yarıda bıraktı
Mustafa Pektemek yarıda bıraktı
Yeni sezon hazırlıklarını sabah antrenmanıyla sürdüren Beşiktaş'ta Mustafa Pektemek, sağ kasığındaki ağrı nedeniyle antrenmanı yarıda bıraktı.

MARIENFELD - Almanya 'nın Harsewinkel kentindeki Marienfeld kasabasında kamp yapan siyah-beyazlılar, 1,5 saat süren günün ilk antrenmanında, basına ve taraftara açık çalıştı.

Teknik direktör Şenol Güneş , antrenman öncesi saha ortasında futbolcularla kısa süreli toplantı yaparken, ısınma hareketleri ve istasyon çalışmalarıyla başlayan idmanda siyah-beyazlılar, top kontrolü ile dar alanda hücuma ve savunmaya yönelik 1'e bir ve 2'ye 2 çift kale organizasyonu çalıştı.

Antrenmanın son bölümünde 3 gruba ayrılan futbolcular, dar alanda yarı sahada çift kale maç yaptı. Çift kale maçların 3'ü de 1-1 berabere biterken, genç futbolcu Muhammed Enes Durmuş attığı goller, Oğuzhan Özyakup da istekli tavırlarıyla dikkati çekti.

Antrenmanda sağ kasığında ağrı hisseden Mustafa Pektemek, tedbir amaçlı çalışmayı yarıda bıraktı. Çift kale maç sırasında, Oğuzhan Özyakup'la girdiği ikili mücadelede yerde kalan Gökhan Töre'nin ise önemli bir durumunun olmadığı belirtildi. (AA)