Müthiş tesise Drogba imzası

Müthiş tesise Drogba imzası
Müthiş tesise Drogba imzası
St. George's Park'ta yapılan dayanıklılık testinde Fildişili yıldız, 93'lük derecesiyle 8'inci sırada yer aldı.

Didier Drogba, adını İngiltere Milli Takımı’nın tesislerine de yazdırdı... St. George’s Park’taki müthiş tesiste sporcuların kişisel performanslarının en ince noktasına kadar ölçüldüğü tesise Drogba imzası atıldı. Galatasaray ’ı takip eden gazeteciler için özel olarak düzenlenen gezide ilginç bir detay göze çarptı. Sporcuların refleks ve güçlerinin ölçüldüğü odada Didier Drogba, ilk 10’a girdi.

Trabzon'dan G.Saray'a yeni dava


Hürriyet ',n haberine göre; İngiliz F1 pilotları, atletler ve İngiliz Milli Takımı oyıncularının da girdiği reaksiyon testine önceki gün Galatasaraylı futbolcular girdi. Ve tesislerde en iyi dereceye sahip olan ilk 10 sporcunun arasında Drogba yer aldı. Reaksiyon ve güç testinde Fildişili yıldız, 93’lük derecesi ile 8’inci sırada listeye ismini yazdırdı.

ROONEY VE BECKHAM'IN FORMALARI SERGİLENİYOR

BU arada tesis yetkilileri önceki akşam ilk kez İngiltere Milli Takımı’nın özel antrenman sahasında Galatasaray’ın çalışma yapmasına izin verdi.

G.Saray ve Trabzonspor'a ağır sözler


Tesislerde, İngiliz Milli Takımı’nın imza duvarı ve tarihi maçlarda unutulmayacak goller atan Rooney, Owen ve Beckham’ın formaları da sergileniyor. Tesiste Galatasaray’a tahsis edilen soyunma odası da İngiltere Milli Takımı’nın yanında bulunuyor. Wembley büyüklüğü ve standartlarındaki kapalı çim sahada; İngiliz futbolcuların milli takım idmanları dışında burayı bireysel çalışma yapmak için kullandığı belirtiliyor.

MUHAMMED ALİ'Lİ MOTİVASYON

Tesis gezisinde, ilgi çeken bir başka detay ise İngiliz Milli Takımı’nın kondisyon ve fitness salonunda duvarda efsane boksör Muhammed Ali’nin sözü yazılıydı... Antrenman salonunda Muhammed Ali’nin “Antrenmanların her dakikasından nefret ediyordum. Fakat kendi kendime ‘vazgeçme’ dedim. Şimdi sıkıntı çek ve hayatının geri kalanını bir şampiyon olarak yaşa” sözleri İngilizce olarak motivasyon amacıyla duvardaki yerini almıştı.

Galatasaray'dan 3 transfer birden