Nani: Gol sevincini düşünmeye başlamıştım

Nani: Gol sevincini düşünmeye başlamıştım
Nani: Gol sevincini düşünmeye başlamıştım
Antalyaspor maçında attığı son saniye golüyle galibiyeti getiren Portekizli yıldız, son saniye frikiğindeki vuruş anını arkadaşlarına böyle anlattı.

Antalyaspor maçında attığı son saniye golüyle Fenerbahçe 'ye 3 puanı getiren Luis Nani, geceye damgasını vurmayı başarmıştı. Sarı-lacivertli taraftarları ayağa kaldıran golü atan Portekizli yıldızın, frikik atışı sırasında yaşadıklarını “Baraj kurulup, kaleciyi gördüğümde artık gol sevincini düşünmeye başlamıştım.” diyerek arkadaşlarına anlattı.

Milliyet ’te yer alan habere göre; Duraklamaların son saniyelerinde kazanılan frikiği normalde Diego kullanacaktı. Cepheden atılacak frikikler Brezilyalı oyuncuya, kenardan kazanılanlar ise Nani’ye aitti. Diego vuruşu yapmak için hareketlense de Luis Nani, “Ben atacağım. Gol olacak. Kendimi çok iyi hissediyorum” diyerek topu takım arkadaşından istedi.

Diego da frikiği çok kullanmak istiyordu. Sonuçta pozisyonu kendisi hazırlamıştı. Ama Nani’nin ısrarı ve hırsını görünce topu bıraktı. Portekizli yıldız da o çok konuşulan frikik golüne imza atmayı başardı.