Nani isyan etti!

Nani isyan etti!
Nani isyan etti!
Vitor Pereira, Dnipro maçında kendisine faul yapan Kankava ve hakemle tartışan Nani'ye, "Neden kendini tutamıyorsun?" diye sordu. Portekizli'nin yanıtı, "Futbol hayatımı karartacaktı. Sakatlanıp, takımdan ayrı kalmak istemiyorum" oldu.

Luis Nani, Dnipro maçından sonra maruz kaldığı sert müdahaleler ve hakemin buna izin vermesi nedeniyle isyan etti. Soyunma odasına giren yıldız futbolcu, arkadaşlarına, “Rakipler tekme atıyor, hakem buna göz yumuyor. Kankava adeta sakatlamaya çalıştı. Umarım lig başlayınca hakemlerin bu tutumu değişir” sözleriyle yakındı.

Fenerbahçe'de 3 gol kralı

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; takım arkadaşları, 29 yaşındaki futbolcuyu teselli etti. Ardından odaya giren teknik direktör Vitor Pereira, Nani’nin yanına giderek, “Neden kendini tutamıyorsun? Niye bu kadar sinirlisin? Daha dikkatli ve sakin olmalısın” uyarısında bulundu.

"BÜYÜK HEDEFLERLE GELDİM"

Bunun üzerine Portekizli yıldız, “Buraya büyük hedeflerle geldim. Sorumsuz bir oyuncu yüzünden neredeyse futbol hayatım kararacaktı. Hakem de buna göz yumdu. Ancak ben yumamadım ve tepki gösterdim. Daha sezonun başında, sakatlanarak takımdan ayrı kalmak, kenarda oturmak istemiyorum. Bu nedenle tepki gösterdim” diyerek, kendisini savundu.

Pereira, öğrencisine hak verse de, “Takımı 10 kişi bırakmamak için biraz daha dikkatli ol” demeyi de ihmal etmedi.

Fenerbahçe'den ayrıldığını Twitter'dan açıkladı


  ETİKETLER:

  Twitter

  ,

  Futbol

  ,

  Fenerbahçe

  ,

  Fanatik

  ,

  Lig

  ,

  gol

  ,

  hakem