Nanni gelmek için can atıyor

Velez Başkanı Gomez, Beşiktaş'a Nanni'nin transferi konusunda uzlaşma çağrısı yaptı. Gomez, fiyatta indirim yapacaklarını söylerken, golcü oyuncu ise, gelmeye hazır olduğunu ve Beşiktaş'tan yanıt beklediğini söyledi.
Haber: MEHMET ÇİFTÇİ / Arşivi

BARCELONA - Velez Başkanı Gomez, Beşiktaş'a Nanni'nin transferi konusunda uzlaşma çağrısı yaptı. Gomez, fiyatta indirim yapacaklarını söylerken, golcü oyuncu ise, gelmeye hazır olduğunu ve Beşiktaş'tan yanıt beklediğini söyledi. Ancak Siyah-Beyazlılarda, forvet alınması konusunda yönetim ikiye bölündü. Teknik direktör Mircea Lucescu takıma büyük rakamlar verip futbolcu alınmasının dengeleri bozacağı görüşünü yineleyerek, "Pahalı bir oyuncu alacaksanız, tribünde oturmasını da göze alacaksınız" diyerek rest çekti. Başkan Serdar Bilgili de, Rumen teknik adamın haklı olduğu yönünde görüş bildirdi.
Ancak Hüsnü Güreli bu görüşe karşı çıkarak, yönetim toplantısında şöyle konuştu: "Üç sezondur takıma büyük yatırımlar yaptık. Kadroda yıldız bir forvet olması şart. Ayrıca Şampiyonlar Ligi'nde üst turlara çıkabilmemiz için mutlak iyi bir transfer yapmamız gerekiyor. Lucescu oynatır ya da oynatmaz. Bu kendisinin bileceği bir iş. Tribüne kimi çıkaracağına o karar verir. Takımın dengelerinin de bozulacağına inanmıyorum."