Nanni'ye Lucescu vetosu

Beşiktaş, kulübü Velez'in sürekli fiyat arttırdığı Nanni transferinden bu şartlarda vazgeçti. Teknik direktör Lucescu, "Nanni iyi bir forvet ancak kulübünün istediği rakam çok yüksek.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Beşiktaş, kulübü Velez'in sürekli fiyat arttırdığı Nanni transferinden bu şartlarda vazgeçti. Teknik direktör Lucescu, "Nanni iyi bir forvet ancak kulübünün istediği rakam çok yüksek. Nanni takım içindeki dengeleri bozabilir. Bu oyuncuyu istemiyorum" diye konuştu.
Yönetici İbrahim Altınsay, iki cephede de mücadele edebilecek bir kadro oluşturduklarını belirterek, "Alternatif isimler arıyoruz. Gündemde birkaç oyuncu var. 31 Ağustos'a kadar bir forvet alacağız" dedi.
Pakistan Devlet Başkanı General Pervez Müşerref, Siyah-Beyazlı kulübe futbol topu şeklinde dev bir kupa hediye etti. Kupa, Pakistan Savunma Ataşesi Tuğgeneral Sacit Habip tarafından kulüp binasında başkan Serdar Bilgili'ye teslim edildi.
İlhan Mansız belirsizliği
İtalya'da tedavisi süren İlhan Mansız'ın sakatlığının ciddi olduğu ve bir kez daha bıçak altına yatacağı ileri sürüldü. Golcü oyuncunun durumuyla ilgili raporun kulübe ulaştığı belirtilirken, yönetim konuyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor.