NBA modası Warriors'tan sorulur!

NBA modası Warriors'tan sorulur!
NBA modası Warriors'tan sorulur!
NBA takımlarından Golden State Warriors yeniliklere devam ediyor. Takım, sıra dışı yeni formalarını tanıttı.

( SPOR SERVİSİ) - NBA takımlarından Golden State Warriors, kısa kollu yeni formasını tanıttı. Bu tür formayı geçen sezon giymeye başlayan ve bu alanda NBA'de bir ilke imza atan Sarı-Mavililer, bu kez de kısa kollu formasının alternatif versiyonunu sunan ilk NBA kulübü oldu.

Warriors geçen sezon bazı maçlarda, Adidas firmasının ürettiği,omuzları ve üst kolu saran sarı formaları giymiş ve basketbol camiasında büyük ses getirmişti. Her ne kadar takımın yıldızı Stephen Curry bu formaları beğenmediğini dile getirse de Oakland temsilcisi NBA'de farklı bir konuma gelmişti. Warriors'ı bu sezon başında Phoenix Suns ve Los Angeles Clippers gibi kulüpler de izledi ve kısa kollu formalarını tedavüle çıkardılar.

Diğer kulüpler ilk kısa kollu formalarını sunduğu dönemde Warriors alternatif kısa kollu formasının tanıtımını yaptı. Geçen sezon sarı formayla çıkan ekip bu kez beyaz rengin ağırlıklı olduğu kısa kollu formasını beğeniye sundu. 'Savaşçılar' bu yeni formaları cumartesi günü oynayacağı maçlarda giyecek. Taraftarlar takımlarını bu forma altında ilk kez 2 Kasım'da Sacramento Kings karşısında izleyecekler.


  ETİKETLER:

  Basketbol

  ,

  NBA

  ,

  spor

  ,

  Beyaz

  ,

  Adidas

  ,

  sezon

  ,

  forma