NBA'li yıldızlar öğrendiler ve oynadılar

Sadece bir basketbol etkinliği olmayan, aynı zamanda halka yönelik sosyal projeleri de kapsayan NBA Europe Live çerçevesinde dün Minnesota Timberwolves'lu basketbolcular...

İSTANBUL - Sadece bir basketbol etkinliği olmayan, aynı zamanda halka yönelik sosyal projeleri de kapsayan NBA Europe Live çerçevesinde dün Minnesota Timberwolves'lu basketbolcular, Avcılar Atatürk İlköğretim Okulu'nda yaptırılan 'öğren&oyna merkezi'nin açılışına katıldı. Açılışa, Timberwolves kadrosundan Corey Brewer, John Edwards, Randy Foye, Mark Madsen, Chris Richards ve Craig Smith'in yanısıra NBA'in efsanevi oyuncularından, 'Dr. J' lakaplı Julius Erving katıldı. Söz konusu merkezde yenilenmiş bir basketbol sahası ve çocukların eğitim kaynaklarına erişebilecekleri ve güvenle oynayabilecekleri, halka açık bir okuma ve çalışma merkezi bulunuyor. Basketbolcular, merkezde öğrencilerle birlikte oyun oynadı ve fotoğraf çektirdi.
Ricky Davis imza ve bilet dağıttı
Minnesota'nın yıldız oyuncusu Ricky Davis ise Intersport mağazası ve Champions spor malzemesi firmasının Kanyon Alışveriş Merkezi'nde düzenlediği 'Champion Of The Court' yarışmasını izlerken, hayranlarına imza dağıttı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Davis ayrıca, etkinlikler çerçevesinde Efes Pilsen-Minnesota Timberwolves maçı için bilet kazanan yarışmacılara biletlerini verdi. NBA'in gelmiş geçmiş en iyi 50 oyuncusu arasında gösterilen Clyde Drexler da BEKO'nun etkinliğiyle sevenleriyle bir araya geldi. (Spor Servisi)