N'Doye 3 yıllık imza attı

N'Doye 3 yıllık imza attı
N'Doye 3 yıllık imza attı
Trabzonspor Kulübü, Premier Lig ekiplerinden Hull City'den transfer ettiği Senegalli futbolcu Dame N'Doye ile sözleşme imzaladı.

TRABZON - Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen, kulüp sportif direktörü Süleyman Hurma'nın da hazır bulunduğu törende Dame N'Doye, kendisini 3 yıllığına bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

N'Doye, Trabzonspor 'un çok büyük bir kulüp ve camia olduğunu belirterek, "Gelenek olarak burada hep büyük oyuncular bulunmuştur. Burada olmak ayrı bir mutluluk. Ben de böyle bir ekibin parçası olacağım için mutluyum. Elimden gelenin en iyisini takım yararına vereceğimi belirtmeliyim" şeklinde konuştu.

Önemli bir oyuncuyu kadrolarına dahil ettiklerini vurgulayan Süleyman Hurma, "Taraftarın ve camianın beklediği performansı ortaya koyacağına inanıyoruz. Takıma, şehre ve ülkemiz futboluna bir an önce adapte olması için kendisine yardımcı olacağız" değerlendirmesinde bulundu.

Hurma, basın mensuplarının soruları üzerine, takıma takviye yapılacağını ve bazı oyuncularla da vedalaşacaklarını anlatarak, "Savunma oyuncusu arayışımız var. Mutlaka savunmamızı takviye edeceğiz. İki veya üç oyuncu alabiliriz. Bu oyuncuları, bizim istediğimiz koşullar oluşursa alırız. Olmazsa almayız. Transfer yapmak gibi bir zorunluluğumuz yok. Tüm arayışımız 2-3 oyuncu transferi üzerine" diye konuştu.

Öte yandan N'Doye, her sezon için 2 milyon 500 bin avro olmak üzere toplam 7,5 milyon avro garanti ücret alacak. (AA)


  ETİKETLER:

  TRABZON

  ,

  Trabzonspor

  ,

  Garanti

  ,

  sezon

  ,

  Kulüp