'Ne biz ne de CSKA Sofya'

Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turunda Galatasaray'ın olası rakibi Ermenistan takımı Pyunik'in teknik direktörü Mihai Stoichitza, "Ne CSKA ne de Pyunik, Galatasaray'ı yenebilir" diye konuştu.

SOFYA - Şampiyonlar Ligi 3. Eleme Turunda Galatasaray'ın olası rakibi Ermenistan takımı Pyunik'in teknik direktörü Mihai Stoichitza, "Ne CSKA ne de Pyunik, Galatasaray'ı yenebilir" diye konuştu. Stoichitza, CSKA Sofya'nın Pyunik ile oynayacağı eleme maçı arifesinde bir Bulgar spor gazetesine verdiği demeçte,
"Galatasaray, Bulgar ve Ermeni takımı için neredeyse geçilmez bir engel olur. Galatasaray, olağanüstü iyi bir takım. Geçen sezon, Ankaragücü antrenörüyken bu büyük takımın gücünü bizzat gördüm. Bu yıl ise kaliteli transferler yapan Galatasaray'ın daha da iyi durumda olduğunu öğrendim. Takımdaki futbolcuların isimlerini duymak bile, nasıl bir takımdan söz edildiği hakkında fikir verebilir."
Öte yandan, eleme maçı ile ilgili beklentilerini dile getiren Mihai Stoichitza, takımı Pyunik'in tecrübesiz bir ekip olduğunu, CSKA Sofya'yı daha şanslı gördüğünü kaydetti. (Spor Servisi)