'Ne yazık ki Galatasaray yine favori'

'Ne yazık ki Galatasaray yine favori'
'Ne yazık ki Galatasaray yine favori'
Sarı-kırmızılı kulübün eski yöneticisi Fatih Altaylı, 25 Ekim Pazar günü Kadıköy'de oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray derbisine ilişkin çarpıcı bir yorumda bulundu.

Gazeteci Fatih Altaylı, ezeli rakipler Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki dev derbiyi Habertürk Gazetesi'ne değerlendirdi.

Galatasaray son maçta özellikle ikinci yarı müthiş oynadı. Tabii bu futbolu ile yine derbi için favori gözüküyor. Siz ne diyeceksiniz?
"O daha da vahim ya. Şimdi iki takımın oynadıkları futbola bakarsanız Galatasaray’ın rahat kazanması lazım. Yani ne yazık ki, Galatasaray yine favori. Uzak ara favori hem de! Ama ne zaman favori olsak kaybediyoruz.

Tabii Fenerbahçe’nin de Galatasaray aşkı var. Ölseler bitseler Galatasaray’ı görünce canlanıyorlar. Bana öyle geliyor ki, Saracoğlu’nda Galatasaray’ın karşısına PAF takımı ile çıksalar yine kazanacaklar gibi bir duyguya sahipler ve öyle de oluyor.

Ama şunu da unutmamak lazım. Biz o statta şampiyonluk kupası kaldırdık. Ben Saracoğlu’nda kaybetmeye razıyım, yeter ki yine orada şampiyonluk kupası kaldıralım. Onun tadı başka oldu."