Necati Ateş kadro dışı bırakıldı

Necati Ateş kadro dışı bırakıldı
Necati Ateş kadro dışı bırakıldı
Türk futbolunun en yetenekli golcüleri arasında yer alan, 7 yıl forma giydiği Galatasaray'da 2 lig, 1 Türkiye Kupası ve 1 TFF Süper Kupa sevinci yaşayan Necati Ateş, Kayseri Erciyesspor'da kadro dışı bırakıldı.

Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'da takım kaptanı Necati Ateş, kadro dışı bırakıldı. Kulüp Başkanı Ziya Eren, yaptığı açıklamada, yönetim kurulu olarak yaptıkları değerlendirmeler sonucu tecrübeli oyuncuyu kadro dışı bırakmayı uygun gördüklerini söyledi.

Hiç kimsenin takımdan önemli olmadığını, asıl önemli olanın Kayseri Erciyesspor'un başarı olduğunu vurgulayan Eren, "Yönetim kurulu kararıyla (Necati Ateş'in) takım kaptanlığı alındı ve kadro dışı bırakıldı, A2 takımında antrenmanlara çıkıyor. Görülen lüzum üzerine bu karar alındı. Yönetimin oy birliğiyle alınmış bir karadır, saygı duymak lazım. Bunlar futbolun içinde olan şeyler. Şu an itibarıyla gelişmeleri değerlendiriyoruz. Necati dışında kadro dışı bırakılması gereken birileri varsa hiç çekinmeden karar alırız çünkü biz, 27 kişilik kadroya sahibiz. Kime görev verilirse aslanlar gibi çıkıp oynayacaktır. Yapılması gereken ne varsa bu saatten sonra yapacağız. Bize acımayana bizim acıma şansımız yok" ifadelerini kullandı.

Sezon başında Eskişehirspor'dan transfer edilen Necati Ateş, bu sezon Kayseri Erciyesspor forması altında çıktığı 22 lig maçında 2 gole imza attı.