'Necati'yi Fatih hoca'ya sorun'

Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, dünkü antrenman öncesi, bir gazetecinin, Necati'nin milli takıma alınmasıyla ilgili sorusunu, "Bunu Fatih hocaya sorun" diye yanıtladı.

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, dünkü antrenman öncesi, bir gazetecinin, Necati'nin milli takıma alınmasıyla ilgili sorusunu, "Bunu Fatih hocaya sorun" diye yanıtladı. Feldkamp, "İyi performans gösterdiği için olabilir mi?" sorusuna ise, "Onlar, Ankaraspor'a gittikten sonra takımlarının durumlarında pek değişiklik olmadı" karşılığını verdi.
Alman teknik adam ayrıca, Türkiye'nin Yunanistan'la oynayacağı milli maçla ilgili, "Yarın çok önemli bir maçımız var. Şu an bizim için en önemli konu milli takım. Yarın maçın süper olmasını diliyorum. O maçın heyecanı beni şimdiden bastı" diye konuştu.
Bu arada Ankaraspor maçı hazırlıklarını dün akşam yaptığı antrenmanla sürdüren Galatasaray'da, Hasan Şaş, kaleye geçtiği bir pozisyonda Mehmet Güven'in sert şutunu kurtardıktan sonra sağ ayağından sakatlık geçirerek çalışmayı yarım bıraktı. (aa, Spor Servisi)