Nereden nereye... İşte yeni işi

Nereden nereye... İşte yeni işi
Nereden nereye... İşte yeni işi
Bir dönem Rizespor formasısı da giyen Gana doğumlu ABD vatandaşı futbolcu Freddy Adu'nun, Ocak ayında kulüpsüz kalmasının ardından Amerika'da gece kulübü işine girdiği ileri sürüldü. ABD'li oyuncu ise iddiaları yalanladı.

RADİKAL - Dünya futbolunda büyük patlama yapması beklenen ve 'Yeni Pele' olarak lanse edilen Freddy Adu, Ocak ayında serbest kaldıktan sonra hiçbir takımla anlaşma sağlayamayınca Washington'da bulunan 'Shadow Room' adlı gece kulübünün düzenleyeceği etkinlikte görev almaya karar verdi.

Daily Mail'in haberine göre; son olarak Sırbistan Ligi'nde mücadele eden Jagodina takımında top koşturan Adu, Facebook sayfasından yaptığı açıklamada, Amerika'da bir gece kulübünün organizatörlüğünü yapacağını açıkladı.

Henüz 18 yaşında 1,5 milyon Euro'ya Real Salt Lake'ten Benfica'ya transfer olan Adu, daha sonra Monaco, Belenenses, Aris, Çaykur Rizespor, Philadelphia, Bahia ve Jagodina forması giymişti.

"SADECE BİR GECELİĞİNE SUNUCULUK YAPTIM"

Kendisinden beklenen çıkışı yapamayan Adu, söz konusu iddialara sosyal paylaşım sitesi twitter'dan tepki gösterdi. ABD 'li futbolcu, gece kulübünde ünlü birisi olması nedeniyle sadece bir geceliğine ödeme karşılığında sunuculuk yaptığını ve hakkında çıkan iddiaların asılsız olduğunu ifade etti.