Neslihan Demir 'kraliçenin hizmetinde'

İspanya Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde (SFV), bu yıl 32'ncisi düzenlenecek Kraliçe Kupası maçları 22-25 Şubat tarihleri arasında oynanacak.

MADRİD - İspanya Bayanlar Voleybol Birinci Ligi'nde (SFV), bu yıl 32'ncisi düzenlenecek Kraliçe Kupası maçları 22-25 Şubat tarihleri arasında oynanacak. Kupanın favorisi olarak gösterilen Spar Tenerife Marichal'ın Türk yıldızı Neslihan Demir Darnel de İspanya'da ilk kez kupa heyecanı yaşayacak. SFV'de ilk sekiz takım arasında Kraliçe Kupası'nda eşleşmelerden sonra bugün ilk maçını Visual Home Benidorm takımına karşı oynayacak Spar Tenerife, kazanması halinde yarı final maçını cumartesi günü oynayacak.
1997'den bu yana arka arkaya 10 kez kupayı müzesine götürme başarısını elinde bulunduran Spar Tenerife, SFV'de namağlup tek takım olarak bu yıl da kupanın en büyük favorisi olarak gösteriliyor. Kraliçe Kupası maçları Madrid'in San Sebastian de los Reyes ilçesinde oynanacak. Kraliçe Kupası'nda Neslihan'ı izlemek için Türk gazetecilerin akredite olması İspanyol basınında şaşkınlık yarattı. As gazetesi konuya ilişkin haberinde "Türkler, yıldızları Neslihan'ın gelişimini izleyecek" diye yazdı.