Nevruz'a katılan Deniz Naki'ye yoğun ilgi

Nevruz'a katılan Deniz Naki'ye yoğun ilgi
Nevruz'a katılan Deniz Naki'ye yoğun ilgi
Diyarbakır'daki Nevruz kutlamasına Bursaspor'u eledikleri maçtan sonra yaptığı paylaşım nedeniyle 12 maç ceza alan Amedsporlu futbolcu Deniz Naki de katıldı. Yöresel kıyafetler giyen Naki ile fotoğraf çektirmek için adeta yarış yaşandı.

RADİKAL - Ziraat Türkiye Kupası 'nda Bursaspor ile oynadıkları ve 2-0 kazandıkları karşşılaşmadan sonra "Çocuklar ölmesin, maça gelsin" şeklindeki sözleri nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan (PFDK) 12 maç men cezası alan Amedsporlu futbolcu Deniz Naki, Diyarbakır’daki nevruz kutlamasına katıldı.

Diyarbakır halkı, yöresel kıyafetle kutlamalara katılan 26 yaşındaki golcü oyuncu ile fotoğraf çektirebilmek için adeta birbiriyle yarıştı.

12 maç ceza alan Deniz Naki: Yola devam

Kolunda özgürlük anlamına gelen 'Azadi' dövmesi bulunan ve aslen Tuncelili olan Deniz Naki'nin, vincin üstüne çıkarak halkı selamlaması dikkati çekti.

TFF 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Amed Sportif Faaliyetler 'in formasını giyen Deniz Naki, HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ve HDP'li siyasetçilerlede sahnede fotoğraf çektirdi. (DHA)

Selahattin Demirtaş ve Deniz Naki bir arada