Neymar gözyaşlarını tutamadı

Neymar gözyaşlarını tutamadı
Neymar gözyaşlarını tutamadı
Brezilyalı futbolcu Neymar, sakatlığıyla ilgili açıklama yaparken gözyaşları içinde kaldı. Yıldız oyuncu, "Birkaç santimetre farkla felç olmaktan son anda kurtuldum" dedi.

Kolombiya maçında sakatlanarak Dünya Kupası'na veda eden Neymar, sakatlıktan sonra ilk kez basın karşısına çıktı.

Kolombiya maçında omuzunun kırıldığı pozisyonu anlatıken gözyaşlarını tutamayan Neymar, "Tanrı beni korudu. Eğer darbe iki santim içeriye denk gelseydi şimdi tekerlekli sandalyede olurdum. Konuşması çok zor. Kariyerimin mihenk taşlarından birisi oldu bu olay. Ancak hayat devam ediyor" diyen Neymar, Zuniga'ya karşı bir kin hissetmediğini söyledi.

82 İddaa'cı 1'e 80 kazandı


"UMARIM MESSI İNTİKAMIMIZI ALIR"

Üçüncülük maçı öncesi Seleçao'nun kampına moral vermek için katılan Neymar, kupa finalinde Arjantin'i destekleyeceğini açıkladı.

Arjantin ve Almanya 'nın hak ederek finale ulaştıklarını ve her iki ekibe de başarılar dilediğini söyleyen Neymar, "Ancak umarım Messi ve Mascherano Almanlardan bizim intikamımızı alırlar" dedi.

"MESSI ŞAMPİYONLUĞU HAK EDİYOR"

Neymar, Barcelona'da birlikte oynadığı ve iyi arkadaş oldukları bilinen Messi'ye kupada şans dileyerek, "Yaptığı şeyler ve ulaştığı hedeflerle şampiyon olmayı hak ediyor. O'nu destekliyorum çünkü o benim arkadaşım ve yoldaşım. O'na çok büyük şans diliyorum" diye konuştu. (DHA)

FIFA'dan Suarez'in itirazına ret