Nice nice 110 yıllara

Nice nice 110 yıllara
Nice nice 110 yıllara
Beşiktaş, dün akşam görkemli bir törenle 110. yaşını kutladı. İnönü'nün eski halindeki son yaş gününde binlerce taraftar stada akın etti.

Türk sporunun asırlık çınarlarından Beşiktaş , veda etmeye hazırlandığı İnönü Stadı’nda son doğum günü partisini verdi. Beşiktaş’ın her yerinde bütün gün yaşanan kutlamaların son durağı İnönü Stadı’na, binlerce Beşiktaş taraftarı da akın etti.
Siyah-Beyaz gün, Başkan Fikret Orman ve Yönetim Kurulu üyelerinin, aramızdan ayrılan eski başkan ve futbolcuları ziyaretleriyle başladı. Ardından Demokrasi Meydanı’nda buluşan Beşiktaşlılar, Fikret Orman ve ekibi ile Dolmabahçe Caddesi’nden stada yürüdü.
Siyah-Beyazlılar’ın partisine Galatasaray Başkanı Ünal Aysal da katıldı. Beşiktaş’ın doğum günü pastasını Fikret Orman, Onursal Başkan Süleyman Seba ile keserken, Seba’nın ismi statta anons edilince taraftarlar dakikalarca Seba tezahüratlarında bulundu.
Tüm branş sporcularının geçişi ardından görkemli gece , Hakan Altun, Gökhan Tepe, Gökçe ve Ajda Pekkan’ın konserleriyle noktalandı.