Nick Sheppard Bologna'da

Eurolig'de sezona birer galibiyet ve yenilgiyle başlayan eski TOFAŞ Antrenörü Jasmin Repesa'nın çalıştırdığı İtalya'nın Skipper Bologna takımı, ABD'li pivot Nick Sheppard'ı kadrosuna dahil etti.

BOLOGNA - Eurolig'de sezona birer galibiyet ve yenilgiyle başlayan eski TOFAŞ Antrenörü Jasmin Repesa'nın çalıştırdığı İtalya'nın Skipper Bologna takımı, ABD'li pivot Nick Sheppard'ı kadrosuna dahil etti. 27 yaşında ve 2.11 metre boyundaki oyuncu, bu sezon başında Phoenix Suns'ın yaz kampına katıldı.
İtalya İkinci Ligi takımlarından Murat Didin'in çalıştırdığı CONAD Rimini de, Euro Roseto forması giyen ABD'li 35 yaşında ve 1.91 metre boyundaki oyun kurucu Rodney Moore ile anlaşmaya vardı.
Sezon başında Sırbistan-Karadağ'ın Kızılyıldız takımıyla sözleşme imzalayan eski İTÜ'lü ABD'li forvet Reggie Freeman, aynı ülkeden Adriyatik Ligi'nde yer alan Reflex takımıyla görüşüyor. Hırvat takımlarından olan KK Zagreb de, İtalya'nın Scavolini takımından 23 yaşında ve 1.88 metre boyundaki ABD'li oyun kurucu Clarence Gilbert ile anlaştı. (Spor Servisi)