Nihat: Büyük dram yaşıyoruz

İstanbul'da meydana gelen terörist saldırılara İspanyol spor basını da geniş yer ayırırken; Real Sociedad'da oynayan milli futbolcu Nihat Kahveci, "Türkiye tarihinin en üzgün iki gününü geçiriyoruz" açıklamasında bulundu.

MADRİD - İstanbul'da meydana gelen terörist saldırılara İspanyol spor basını da geniş yer ayırırken; Real Sociedad'da oynayan milli futbolcu Nihat Kahveci, "Türkiye tarihinin en üzgün iki gününü geçiriyoruz" açıklamasında bulundu. Marca Gazetesi'ne demeç veren Nihat, "Letonya'ya elenmemiz zaten Türk halkını yeteri kadar üzmüştü. O kadar şanssız ve beceriksizdik ki o maçı hatırlamak bile istemiyorum. Maça
iyi başlamıştık ve kazanacağımıza da inanıyorduk. İlk golü bulduktan sonra rahatladık ve arkasından da ikincisi geldi zaten. Ancak yapmamamız gereken hataları yaptık ve rahatlıkla kazanabileceğimiz bir maçta sahadan boynumuz bükük ayrıldık" dedi. Saldırıları kimin gerçekleştirdiğini bilmediğini ama birilerinin Türkler'e zarar vermeye çalıştığını belirten futbolcu, "Şimdi insani bir dram yaşıyoruz. İnsanlar çok korkuyor. Umarım bu tip şeyler tekrarlanmaz, inanılmaz birşeydi" diye konuştu. (Spor Servisi)