Nihat Doğan Disiplin Kurulu'na sevk edildi

Nihat Doğan Disiplin Kurulu'na sevk edildi
Nihat Doğan Disiplin Kurulu'na sevk edildi
Galatasaray Kulübü'nden ihraç edilmesi gündemde olan Nihat Doğan, Disiplin Kurulu'na sevk edildi.

RADİKAL - Galatasaray yönetiminin yaptığı toplantıda şarkıcı Nihat Doğan’ın üyelikten ihracı konusunda net bir adım atıldı.

Nihat Doğan’ın oy birliği ile Disiplin Kurulu’na sevk edilmesine karar verildi.

Geçtiğimiz aylarda Tarsus ilçesinde Türkiye ’de infial etkisi yaratan üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın katledilmesi ile alakalı sosyal medya üzerinden attığı tweet sebebiyle kamuoyundan oldukça büyük tepki gören Nihat Doğan’ın, mensubu olduğu Galatasaray Kulübü’nden ihracı için çalışma başlatılmıştı.

Galatasaray Spor Kulübü Üyeliği’nden ihracı için çalışma başlatılan Nihat Doğan, 200 liralık aidatını yatırmış ve 21 Mart tarihindeki Olağan Mali Genel Kurul Toplantısı kapsamında oy kullanma hakkını da elde etmişti. (Milliyet)


  http://www.radikal.com.tr/130720413072042

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Dokunmayın Nihat'a - user387562

  Nihat Doğan, "hakım" diyeceğine, başka bir şey der, bunu herkes bilir. Zaman zaman gündeme gelmek için, ağır hasta bir sanatcının ölüm haberini bile tweet geçer. Münis Özkul'a da yapmıştı. Yani gündeme gelmek için hep bir şeyler uydurma peşinde. Söyledikleri aykırı olmalıki, tartışılsın, konuşulsun. Bu seferde öyle yapmaya çalıştı ama baltayı taşa vurdu, hem ne vurmak.. Kısacası; bu adam, kastini aşmıştır. Kötü niyet filanda aramayın bu sözlerinin altında. Zate gözyaşları içinde pişmanlığını söyledi. Ülkede neler neler dönüyor, pireyi deve yapmaya, Nihat'ı, günah keçisine çevirmeye gerek yok.

  Yeter da - pinhan

  Haftada en az 3 adet Nihat Doğan haberi okutmak zorunda mısın bize Radikal? Çık biraz sokağa halkın hikayelerini anlat. Kimmiş bu Nihat avm..