Nihat Doğan, Galatasaray'a açtığı davayı kazandı!

Nihat Doğan, Galatasaray'a açtığı davayı kazandı!
Nihat Doğan, Galatasaray'a açtığı davayı kazandı!
Attığı tweet nedeniyle Galatasaray Kulübü'nden ihraç edilen türkücü Nihat Doğan, geri dönüş için açtığı davada haklı bulundu.

Türkücü Nihat Doğan, Özgecan Aslan cinayeti sonrası attığı tweetler nedeniyle büyük tepki toplamış ve Galatasaray Kulübü tarafından kongre üyeliğinden ihraç edilmişti.

Hürriyet'te yer alan habere göre; aidatlarını zamanında ödediğini belirterek sarı-kırmızılı kulübe dava açan Nihat Doğan amacına ulaştı. Sarı-kırmızılı kulübü haksız bulan mahkeme, Nihat Doğan'ın Galatasaray Kulübü üyeliğinin devam ettiğine hükmetti.

NİHAT DOĞAN NE DEMİŞTİ?

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice katledilmesi sonrası Nihat Doğan, “Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” şeklinde tweet atmıştı. Bu mesaj, Galatasaray tüzüğüne ve ilkelerine aykırı bulunmuştu.


  http://www.radikal.com.tr/149613214961321

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  insanlik dusmani - user403216

  tecavuzu ve cinayeti savunan bi adam dunyanin hangi kurumundan olsa uzaklastirilir. amerikada bi universite hocasi boyle bir tweet atsa hem uzaklastirilir hem de buna karsi kimse tartismaz bile. nasil bir mahkeme bu, boyle bir iki yuzlu seriatciyi kurumda tutmaya hukmediyor? galatasaraylilarin bu adami etten duvar orup klube sokmamasi lazim. ayrica o sapiklik acaba laiklikten mi dini yasaklardan mi geliyor?