Nihat Doğan'ı Canaydın veto etmiş!

Nihat Doğan'ı Canaydın veto etmiş!
Nihat Doğan'ı Canaydın veto etmiş!
Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın Mersin'in Tarsus ilçesinde vahşice katledilmesi sonrası attığı tweet sebebiyle toplumun her kesiminden tepkisini çeken Nihat Doğan ile ilgili ilginç bir gerçek ortaya çıktı.

Galatasaray 'da Adnan Polat'ın başkanlığı döneminde kulübe üye olan şarkıcı Nihat Doğan'ın, çok daha önce sarı-kırmızılılara üye olmaya çalıştığı, ancak rahmetli başkan Özhan Canaydın döneminde yaptığı başvurunun kabul edilmediği belirtildi.

Nihat Doğan şimdi yandı!


Yönetim kurulu, önceki gün gerçekleştirdiği toplantıda, eski yönetici Adnan Öztürk tarafından yapılan ihraç başvurusunu görüştü ve oybirliği ile Doğan'ın ihraç edilmesi yönünde karar aldı.

"BİLSEYDİM NİHAT DOĞAN'IN TALEBİNİ ONAYLAMAZDIM"

Sarı-kırmızılı kulübün eski 1 numarası Adnan Polat, Nihat Doğan'ın kongre üyeliği konusunda "Keşke Nihat Doğan’ı kulüp üyesi yapmasaydım. Böyle bir mesaj atıp, bu düşüncelere sahip olacağını tahmin etseydim, kongre üyeliği talebini onaylamaz, veto ederdim" şeklinde konuşmuştu.

Nihat Doğan, Türkiye 'yi yasa boğan Özgecan Aslan cinayetinin ardından sosyal medya üzerinden "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın” ifadelerini kullanmıştı.

İşte Galatasaray'ın Nihat Doğan kararı


  http://www.radikal.com.tr/129666912966692

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  - kuken

  ne nihat doganmis haberini yap yap bitiremediniz.siyasetcileri gormuyoruz bunun kadar

  Bravo GS. - ercan02

  öncelikle Galatasaray kulübünü tebrik etmek lazim. Harika bir adim. Olurki diger kulüblerimize örnek olur. Nihat Dogana gelince adam tam bir din fanatigi. Ona önerim çekip gidip Islam Devletine (isid) katilsin. Ayriyeten adamin penceresi dar oldugundan her seye teget geçmis. Katil ve tecavüzcü kisilikler laik toplumlardan degil bilakis tutucu ve kapali toplumlardan çikar. Din ve ahlak adina bastirilmis duygulari yasakçi, kati kuralli toplumlarin ürünüdür. Kimki internete girip kadin katli ve tecavüzlere baktiginda Dünyada özellikle Müslüman ülkeleri göreceksiniz. Yüzde olarak inanilmaz yüzde 90a varan bir rakam çikarki. Buda Nihat Doganin karnindan konustugunu, bilgisizligini kati dincilikle kapatmaya çalistigini kanitlar. Goole girin Dünya tecavüz haritasi yazin gelen haritayi lütfen bir inceleyin. Ayriyeten neden ISID kadinlari kölelestiriyor. Nihat Dogana sormak lazim onlardami laik düzenin sapiklastirdiklari kimseler?