Nihat: İstediğimizi aldık

Real Sociedad'ın yıldız futbolcularından Nihat Kahveci, Galatasaray ile İstanbul'da çok zorlu bir karşılaşma oynadıklarını belirterek, "Real Sociedad olarak, karşımızda tecrübeli ve güçlü bir takım vardı.

İSTANBUL - Real Sociedad'ın yıldız futbolcularından Nihat Kahveci, Galatasaray ile İstanbul'da çok zorlu bir karşılaşma oynadıklarını belirterek, "Real Sociedad olarak, karşımızda tecrübeli ve güçlü bir takım vardı. Ama biz de takım oyununu sahaya yansıtarak galip geldik. Bu sonuçla Juventus ile birlikte avantaj elde ettik. Galatasaray'a kalan maçlarında başarılar diliyorum" açıklamasında bulundu.
Maç öncesi kendisini tribünlere çağıran Sarı-Kırmızılı taraftarlara teşekkür eden genç futbolcu, çok duygulu anlar yaşadığını anlatırken, oyundan çıkarken stadı dolduran ıslıklar için de "Futbolda böyle şeyler hep olur. Bunları normal karşılıyorum. Sonuçta ben Real Sociedad'da Türkiye'yi temsil ediyorum. Taraftarlar, Atatürk Olimpiyat Stadı'na ayak bastığım anda beni tribüne çağırdılar ve gerekli desteği verdiler. Islıklama olayı ise gayet normal. Her karşılaşmada olabilir" diye konuştu. Galatasaray maçının ikinci yarısında sakatlığı nedeniyle oyundan çıktığını ifade eden yıldız futbolcunun, havalimanında Türk gazetelerinin spor sayfalarını dikkatli bir biçimde okuduğu görüldü. (Spor Servisi)