Nihat Kahveci Manchester yolunda

Real Madrid, menacer Alex Ferguson ile sorunlar yaşayan Manchester United'ın yıldız futbolcusu David Beckham'ı renklerine bağlamak için harekete geçti.

MANCHESTER - Real Madrid, menacer Alex Ferguson ile sorunlar yaşayan Manchester United'ın yıldız futbolcusu David Beckham'ı renklerine bağlamak için harekete geçti. İspanyol ekibi, Beckham için 60 milyon doları gözden çıkarırken, Real Madrid Menaceri Jorge Valdona, İngiliz yıldızı İspanya'ya getirmek için her türlü fedakarlığı yapacaklarını söyledi.
İngiliz takımı ise, Beckham'dan doğacak açığı Sociedad'lı Nihat Kahveci ile doldurmayı planlıyor. Daily Star gazetesi, Manchester'ın milli futbolcuya 11 milyon dolarlık bir teklif götürmeye hazırlandığını ve gelecek sezon Ferguson'un sağ kanadı Nihat'a teslim edeceğini yazdı. Sociedad kulübünün de bu teklife sıcak baktığı belirtildi. Menacer Ferguson'un, Nihat'ı uzun süredir yardımcısı ve kardeşi olan Martin aracılığıyla izlediği ve transferin mutlaka yapılması yönünde yönetime rapor verdiği kaydedildi. Transfer gerçekleşirse, Beşiktaş kulübü de bundan pay alacak. (Spor Servisi)