'Nobre ve Bobo'ya goller attıracağım'

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den transfer ettiği bir diğer isim, Mehmet Yozgatlı da kulübün internet sitesinde yer alan 'Cola Turka ile Futbolcu Günlüğü' bölümüne konuk oldu.

Beşiktaş'ın Fenerbahçe'den transfer ettiği bir diğer isim, Mehmet Yozgatlı da kulübün internet sitesinde yer alan 'Cola Turka ile Futbolcu Günlüğü' bölümüne konuk oldu. Yozgatlı, Avrupa'dan görüştüğü kulüpler olmasına karşın Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi hedefi olmasının Siyah-Beyazlı ekibi tercihinde önemli rol oynadığını söyledi. Beşiktaşlı oyuncu yeni kulübüyle hedeflerini şöyle anlattı: "İlk hedefim Beşiktaş formasıyla ligde şampiyon olmak. Bunun için çok iyi transferler yapıldı. Başımıza çok başarılı bir teknik direktör olan sayın Ertuğrul Sağlam geldi. Biz takım olmayı sağlayıp, iyi arkadaşlıklar kurup, Beşiktaş'ı yükseklere çıkarmak istiyoruz. Avrupa'da da elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Buna yetecek gücümüz olduğuna da inanıyorum."
Mehmet Yozgatlı, Beşiktaş'ta Nobre ve Bobo'ya ortalarıyla çok gol attıracağını iddia etti ve şöyle konuştu: "Özellikle Nobre'ye, Fenerbahçe'de oynarken çok gol attırdım. Beşiktaş formasıyla buna devam edeceğiz. Bobo'yla sadece bir kere tanışma fırsatım oldu. İnanıyorum ki hem ona, hem de diğer arkadaşlarıma bol bol asistler yapacağım ve goller attıracağım."