'Nonda gelmiş mi, haberim yok'

Galatasaray, dün 103 gün sonra seyircisinin karşısına çıktı. Mecidiyeköy'deki son seyircili maçını, ligde geçen sezonun 33. haftasında, 19 Mayıs'ta Fenerbahçe ile oynayan Sarı-Kırmızılılar, üç ayı aşkın bir süre sonra taraftarının önüne çıktı.

  • Galatasaray, dün 103 gün sonra seyircisinin karşısına çıktı. Mecidiyeköy'deki son seyircili maçını, ligde geçen sezonun 33. haftasında, 19 Mayıs'ta Fenerbahçe ile oynayan Sarı-Kırmızılılar, üç ayı aşkın bir süre sonra taraftarının önüne çıktı. Dün tribünler tamamen doldu.
  • Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy, maçı Protokol Tri-bünü'nden izledi. Ulusoy ile Gala-tasaray Başkanı Özhan Canaydın karşılaşmayı yan yana takip etti.
  • Ali Sami Yen Stadı'nın yenilenen basın tribününün açılışı, düzenlenen törenle yapıldı. Ülker Grubu'nun sponsorluğuyla yenilenen tribünün açılışına Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın ve TSYD Başkanı Esat Yılmaer katıldı. Yeni transfer Nonda'nın İstanbul'a gelmesiyle ilgili bir soru yöneltilen başkan Canaydın, "Öyle mi, gelmiş mi? Benim haberim yok. Gelmişse size açıklama yapılır" dedi. Öte yandan Galatasaray'ın dün gizlice İstan-bul'a getirttiği Kongolu oyuncu Shabani Nonda'nın, bugün sözleş-me imzalayacağı öğrenildi. Kongo-lu oyuncu, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenecek törenle kendisini yeni kulübüne bağlaya-cak sözleşmeye imza atacak.