Nouma: Olanlar için üzgünüm

Beşiktaş'ın, Fenerbahçe ile oynadığı lig maçında attığı golden sonra yaptığı hareket nedeniyle kulübü tarafından sözleşmesi feshedilen Fransız futbolcu Pascal Nouma, Türkiye'den ayrıldı. Menajeri ile birlikte Paris'e giden Nouma'yı, sadece tercümanı uğurladı.

İSTANBUL - Beşiktaş'ın, Fenerbahçe ile oynadığı lig maçında attığı golden sonra yaptığı hareket nedeniyle kulübü tarafından sözleşmesi feshedilen Fransız futbolcu Pascal Nouma, Türkiye'den ayrıldı. Menajeri ile birlikte Paris'e giden Nouma'yı, sadece tercümanı uğurladı. Oldukça üzgün olduğu gözlenen Fransız futbolcu, "Gitmek benim için çok zor. Çok acı çekiyorum" dedi. Sevdiği bir ülkeyi terketmekten acı duyduğunu ifade eden Nouma, şöyle konuştu: "Taraftardan ayrılmak zor. Kulübüm tarafından hayal kırıklığına uğradım. Beşiktaş, benim için sevdiğim bir aileydi. Ancak benden ayrılmayı tercih ettiler. Çok üzgünüm. Kulübün 100. yılında şampiyonluğa katkıda bulunmak istiyordum. Türkiye şampiyonu olarak ilk kez şampiyonluk kupası kaldırmak istiyordum. İnşallah Beşiktaş şampiyon olur. Türk halkından bir kez daha olanlar için özür diliyorum. Bana destek veren ve yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum. Ben Beşiktaş'a dönmediğim sürece 21 numaralı forma inşallah kimseye verilmez."
Nouma, Atatürk Havalimanı'nda yaptığı ilginç hareket ve davranışlarla da yine herkesi şaşırttı. Terminal binası içinde koşarak tur atan Fransız futbolcu, Türkçe olarak, "Forması 21 numara, Pascal Nouma" şeklinde tezahüratta bulundu. (Spor Servisi)