Nuri Şahin, Klopp'u çıldırttı!

Nuri Şahin, Klopp'u çıldırttı!
Nuri Şahin, Klopp'u çıldırttı!
Borussia Dortmund Teknik Direktörü Jürgen Klopp ile milli futbolcumuz Nuri Şahin arasında yaşanan tartışma gündeme damga vurdu.

Bundesliga'da Freiburg deplasmanına konuk olan Borussia Dortmund, Sebastian Kehl'in golüyle karşılaşmayı 1-0 kazanırken Klopp ile Nuri Şahin arasındaki tartışma dikkatlerden kaçmadı.

Karşılaşmaya ilk 11'de başlayan Nuri Şahin, 63. dakikada yerini Oliver Kirch'e bıraktı. Oyundan çıkan milli futbolcuyu azarlayan Klopp'un oldukça sinirli olduğu görüldü.

Başarılı teknik adam maçtan sonra yaptığı açıklamada; "Nuri hayal kırıklığına uğramıştı. Belki tepkimi sahada göstermeyebilirdim ama daha sonra unuturum diye saha içinde konuştum" ifadelerini kullandı.

Milli futbolcu Nuri Şahin'in oyundan alınmasına tepki gösterdiği ve Klopp'un da bu tepki nedeniyle yıldız futbolcuyu azarladığı öğrenildi.

Jurgen Klopp maçın ardından düzenlediği basın toplantısında Nuri Şahin ile yaşadığı olay hakkında, "Hayal kırıklığı yaşadım. Nuri ile yaşadığımızı büyütmemek gerekir, şu anda unutmak istiyorum" dedi. (Sporx)