O da eski Hasan Şaş'ı arıyor

Galatasaray'ın deplasmanda Gaziantepspor'u 2-1 yendiği maçın
özellikle ikinci yarısında gösterdiği performansla büyük alkış alan Hasan Şaş eski günlerine dönmenin mutluluğunu yaşıyor. Artık değiştiğini belirten Hasan, "Eski günlerimdeki oyunuma yeniden dönmeye başladığımın ben de farkındayım.
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray'ın deplasmanda Gaziantepspor'u 2-1 yendiği maçın
özellikle ikinci yarısında gösterdiği performansla büyük alkış alan Hasan Şaş eski günlerine dönmenin mutluluğunu yaşıyor. Artık değiştiğini belirten Hasan, "Eski günlerimdeki oyunuma yeniden dönmeye başladığımın ben de farkındayım. Ama henüz ne hocamızın ne kendimin istediği düzeyde değilim. Zaten sezon yeni başladı. Diyarbakırspor, CSKA Sofya ve Gaziantepspor maçlarında fena sayılmayacak bir futbol oynadığımı düşünüyorum. Kendimi daha yeni yeni toparlıyorum. Her geçen gün daha iyiye gideceğimi de biliyorum. Hem ligde hem de Avrupa'da başarılı işler yapacağız" diye konuştu.
'Düzenli yaşamak önemli'
Geçen sezon büyük eleştiri aldığını ama bunda da zaman zaman haksızlığa uğradığını belirten başarılı futbolcu, "Her futbolcunun zaman zaman düşüş dönemleri olabilir. Ben de onu yaşadım, hepsi bu" dedi. Evlendikten sonra düzenli bir yaşama adım attığını belirten Hasan, "Evlilik bana büyük katkı yaptı. Düzenli bir yaşam insana olumlu sinyaller yolluyor. Bunun yanında transfer meselesinin de kafamdan silinmesi benim saha içinde daha rahat hareket etmemi sağladı" diye konuştu. Bu sezon hakemlerle uğraşmayacağını, bunun da zaten yanlış olduğunu vurgulayan Şaş, "Artık eski Hasan olacağım. Hem futbolcu hem de insan olarak" dedi.
Terim'in kendisini sağ kanatta oynatmasını yadırgamadığını belirten yıldız futbolcu sözlerini şöyle tamamladı: "Sağda da solda da görevim aynı olduğu için zorlanmıyorum. Artık kendimi futbola öyle verdim ki, ne görev verilse yaparım. Bu arada Galatasaray'da kalmakla ne kadar doğru iş yaptığımı görüyorum. Arkadaşlarla uyum problemimiz de kalmadı ve umarım Avrupa'da da aynı tempo gideriz".