O taraftar serbest!

O taraftar serbest!
O taraftar serbest!
Kasımpaşa-Beşiktaş maçında sahaya girip Manuel Fernandes'e saldırmaya çalışan taraftar serbest bırakıldı.
Haber: FATİH YAĞMUR / Arşivi

Kasımpaşa Polis Merkezi'nde verdiği ifadenin ardından İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edilen Mustafa Özel, savcılık sorgusunun ardan serbest bırakıldı. Özel, çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

'Fernandes'e sarılacaktım, ayağım kaydı çarpıştık'

" BEŞİKTAŞ 'TAN ÖZÜR DİLERİM"

Bilet bulamadığı için Kasımpaşa taraftarlarının bulunduğu bölüme girmek zorunda kaldığını ifade eden Özel, Benim Beşiktaş'a ve Beşiktaşlı bir futbolcuya hayatımda en son yapacağım şeylerden biridir tekme atmak. Basının şişirmesi, tekme olayı kesinlikle ve kesinlikle doğru değil. Bilet bulamadığımdan dolayı Kasımpaşa taraftarlarının arasında maçı seyretmek zorunda kaldım. 3. dakikada Almeida'nın atmış olduğu golden sonraki sevincimden dolayı bunları yaptım. Kasımpaşalı taraftarların 80. dakikadan sonraki anları ve benim Beşiktaşlı olduğumu görmelerinden dolayı beni sahaya iteklediler. Ben de Fernandes'e edilen küfür ve hakaretlerden dolayı elini kaldırıp, ona sarılıp büyük bir topçu olduğunu, bu oyunlara kesinlikle gelmemesi için sahaya girdim. Herhangi bir kötü amacım yoktu. Beşiktaş camiasından, herkesten özür diliyorum" dedi.

SAVCI: BEN DE BEŞİKTAŞLIYIM

Spor Savcısı Taner Tabel'e ifade veren Mustafa Özel'in, kendisine "Ben de Beşiktaşlıyım" diyen savcıdan özür dilediği öğrenildi.

Fikret Orman: Hakem raporu değişti

Kartal'da Fernandes şoku