Obradovic hedefini açıkladı

Obradovic hedefini açıkladı
Obradovic hedefini açıkladı
Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Obradovic, sarı-lacivertli takımla THY Avrupa Ligi şampiyonluğu yaşamak istediğini söyledi.

İSTANBUL (AA) - Zeljko Obradovic, sarı-lacivertli kulübün aylık resmi yayın organı Fenerbahçe Dergisi'nin eylül sayısında yer alan röportajında, sarı-lacivertli takımla büyük başarılara imza atmak istediğini vurgulayarak, "Fenerbahçe Ülker gibi büyük bir basketbol takımı ile de daha önce yaşadığım başarılara imza atmak için çalışacağız. Fenerbahçe Ülker ile de THY Avrupa Ligi şampiyonluğu elde edersem çok mutlu olacağım" diye görüşlerini aktardı.

Fenerbahçe Ülker'de bulunmaktan çok mutlu olduğunu belirten Sırp başantrenör, "Benim ve takımım için kilit kelimeler, 'Aile olmak ve saygı duymak.' Benim için sahada mücadele eden, oyun disiplininden taviz vermeyen ve son saniyeye kadar savaşan oyuncu özeldir. Oyuncularımı her zaman en iyisi olarak görürüm. Buna hep inanırım ve sporcularıma da yansıtırım. Bu sayede de başarının kaçınılmaz olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Kulübü'nün harika tesislere sahip olduğunu dile getiren Obradovic, tek yapmaları gereken şeyin bu tesisleri iyi kullanarak başarı yakalamak olduğunu kaydetti.