Obradovic: Tamamen bizim tembelliğimiz

Obradovic: Tamamen bizim tembelliğimiz
Obradovic: Tamamen bizim tembelliğimiz
Spor Toto Basketbol Ligi 3. haftasında Torku Konyaspor'a 74-73 mağlup olan Fenerbahçe'nin başantrenörü Zeljko Obradovic, erken bir rahatlama içine girdiklerini söyledi.

İSTANBUL - Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Zeljko Obradovic, "İlk yarıda savunmamız başarılıydı. Hücumda sorunlarımız vardı. Sabırlı oynayıp pozisyon almaktansa, çok hızlı oynayarak onların değişken savunmalarına dikkat etmedik. Son üç gündür oyuncularımızla rakibimizin çok iyi üçlük attığını konuştuk. Tamamen bizim tembelliğimiz ve yumuşak oyunumuz yüzünden geri gelerek öne geçtiler" dedi.

Genç oyunculara daha fazla fırsat tanımak istediğini söyleyen tecrübeli başantrenör, "Önümüzde uzun bir sezon var. Genç oyuncularımızın desteğine gerçekten ihtiyaç duyuyoruz. Onların yürekleriyle ve sert oynamaları gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Torku Konyaspor Başantrenörü Aziz Bekir ise, güzel bir galibiyet aldıklarını vurgulayarak, "Bu galibiyeti anlamlı kılacaksak, Muratbey Uşak Sportif maçını da kazanmalıyız" değerlendirmesinde bulundu. (AA)