Obradovic'e Panathinaikos kancası

Obradovic'e Panathinaikos kancası
Obradovic'e Panathinaikos kancası
Euroleague Dörtlü Finali ile Fenerbahçe Ülker'in başında tarihi başarıya imza atan Zeljko Obradovic için Sırp koçun eski kulübü Panathinaikos harekete geçti.

Tarihinde ilk kez Euroleague'de Final-Four'a kalan, Türkiye Basketbol Ligi'nde de şampiyonluğun en büyük favorisi olarak gösterilen Fenerbahçe Ülker'e, Yunanistan'dan flaş bir haber geldi. Sarı-lacivertli takımdaki tarihi başarının mimarı olan başantrenör Zeljko Obradovic'e, eski kulübü Panathinaikos talip oldu.

Obradovic, Fenerbahçe'de kalacak mı?

'GÖLGE' BAŞKAN , OBRADOVIC'İ İSTİYOR

Hürriyet'in haberine göre; Karadağlı antrenör Dusko Ivanovic'in görevine geçtiğimiz günlerde son verip takımın başına geçici olarak Sotiris Manolopoulos'u getiren Yunan devinde 'gölge' başkan olan Dimitris Giannakopoluos'un, Obradovic'i geri getirmeye kararlı olduğu belirtildi.

OBRADOVIC'İN ALTERNATİFİ ITOUDIS

Hakem odalarını ve rakip takımların soyunma odalarını basması ile ünlü Giannakopoulos, Obradovic'i ikna edemediği taktirde, halen CSKA Moskova'yı çalıştıran Yunan antrenör Dimitris Itoudis'i getirmeyi planlıyor. Itoudis, bir dönem Obradovic'in yardımcılığını yapmıştı.

'Fenerbahçe'nin 25 milyon taraftarı nerede?'