Obradovic'in inancı tam

Obradovic'in inancı tam
Obradovic'in inancı tam
Fenerbahçe Ülker Başantrenörü Obradovic, Euroleague Top 16 Turu E Grubu'nda yarın Olympiakos'la yapacakları maçı kazanacaklarına inandığını söyledi.

İSTANBUL - Sarı-lacivertli kulübün internet sitesine açıklamalarda bulunan Zejlko Obradovic, Olympiakos maçının kendileri için büyük önem taşıdığını ve kazanma ümitlerinin yüksek olduğunu kaydetti.

Gruptaki puan durumunda, Olympiakos ve diğer takımlarla aralarındaki farkın yalnızca bir galibiyet olduğuna dikkati çeken Obradovic, "Son karşılaşmada, Barış ve Dostluk Spor Salonu'nda çok iyi bir atmosfer vardı. Yarınki karşılaşmada da Fenerbahçe taraftarından bizi aynı coşkuyla desteklemelerini ve hep birlikte galibiyete ulaşmamıza yardım etmelerini bekliyorum. Olympiakos'a büyük saygı duyuyorum, ancak bu karşılaşmayı kazanacağımızı düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Ülker'in yeni transferi Blagota Sekulic ise maçla ilgili yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
"Bizim için zor bir karşılaşma. Her iki takım için de şüphesiz çok önemli bir mücadele olacak. Tamamen dolu bir salon bekliyorum. Taraftarlarımız bizi desteklemeye gelecektir. Olympiakos gerçekten iyi bir takım. Son iki sezonun şampiyonu ve Avrupa 'nın en iyi takımlarından biri. Gerçekten zorlu bir karşılaşma bizi bekliyor. Fenerbahçe Ülker ile THY Avrupa Ligi'nde oynamak benim için bir onur. Tüm gücümle mücadele edip, takımıma yardım etmeye çalışacağım." (AA)