Obradovic'te flaş gelişme

Obradovic'te flaş gelişme
Obradovic'te flaş gelişme
Sarı-lacivertli yönetim, erkek basketbol takımının hocası Zeljko Obradovic ile ilgili flaş bir karar aldı.

Fenerbahçe yönetimi, erkek basketbol takımını başarıdan başarıya koşturan Sırp antrenör Zeljko Obradovic'le sözleşme yenileme kararı aldı.

Hürriyet'ten Ahmet Ercanlar'ın haberine göre, taraftarların büyük sevgisini kazanan Obradovic ile ilk görüşme önümüzdeki hafta yapılacak ve kalması için bütün imkanlar zorlanacak.

Fenerbahçe’de son haftalarda en çok merak edilen konuların başında, erkek basketbol takımının Sırp antrenörü Zeljko Obradovic'in sözleşmesinin uzatılıp uzatılmayacağı geliyor. Dünyaca ünlü teknik adamın menajeri Alexander Raskovic'in geçtiğimiz günlerde Twitter'dan attığı bazı mesajlar kafaları karıştırmış ve bazı sorunlar olduğu iddia edilmişti. Bu soruyu sarı lacivertli yöneticilere sorduğumuzda, taraftarları rahatlatan bir cevap aldık.

ANLAŞMA SAĞLANIRSA 2 YILLIK İMZA ATILACAK

Fenerbahçe Ülker yönetimi, geçen yıl takımı Türkiye Basketbol Ligi şampiyonu yapan bu yıl da hem Türkiye hem Avrupa 'da başarıdan başarıya koşan Zeljko Obradovic ile sözleşme yenileme kararı aldı. Taraflar arasında ilk görüşme önümüzdeki hafta içinde yapılacak ve karşılıklı şartlar ortaya konacak. Bir sonraki görüşme en geç 2 hafta sonra yapılacak ve orta yol aranacak. Eğer anlaşma sağlanırsa, Zeljko Obradovic 2 yıl daha Fenerbahçe Ülker'in başında kalacak. Kulüpten sızan bilgilere göre Fenerbahçe yönetimi, Obradovic'in kalması için bütün imkanlarını zorlayacak.