Oğuz Çetin iddiasına yanıt

Oğuz Çetin iddiasına yanıt
Oğuz Çetin iddiasına yanıt
Azerbaycan ekibi Hazar Lenkeran'ın teknik direktörlüğünü yapan Oğuz Çetin'in, dün aniden rahatsızlanınca hastaneye kaldırıldığı iddia edildi. Erzurum Şifa Hastanesi Başhekimi ise bu iddiayı yalanladı.

ERZURUM - Erzurum Şifa Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Sabahattin Dalga , Fenerbahçeli eski milli futbolcu Oğuz Çetin'in hastalandığı için değil, kontrol amacıyla hastaneye geldiğini söyledi.

Çetin'in rutin sağlık kontrolünden geçirildiğini ifade eden Dalga, "Bizim kardiyoloji doktoruyla da bir tanışıklıkları var. Kardiyolojide check-updan geçmiş. Herhangi bir hastalık geçirmiş değil, rutin kontrol amaçlı geldi" dedi.

Dalga, şöyle devam etti:
"Bunlar sporcu koşuyorlar, antrenman yapıyorlar. Rutin kontrole gelmiş, kalbine, akciğerlerine baktırmış. Yani bir check-up yaptırdı. Sağlık durumu gayet iyi. Kalp krizi geçirmediğinden yüzde 100 eminim. Doktoru Doç. Dr. Fuat Gündoğdu hocamızla da görüştüm. Kesinlikle bir kalp krizi söz konusu değil. Üstelik kalp krizi geçirdiğini basın mensuplarından öğrendik. Kalp krizi geçirdiğiyle ilgili, bu bilgi kesinlikle doğru değil. Tamamen kontrol amaçlı bir check-up yaptırdı. Onun dışında bir problemi yok."

Çetin'in akşam geç saatlerde geldiğini anlatan Dalga, "Gün içinde antrenmanları varmış, onun için akşam geç saatlerde gelmiş. Kan tahlilleri istenmiş, rutin kontrolleri yapıldı. Gece burada kaldı, biraz önce de ayrıldı. Hastaneden taburcu ettik" dedi.  


  ETİKETLER:

  Akşam

  ,

  Gece

  ,

  Kalp

  ,

  Dalga

  ,

  kalp krizi