Okan, Batigol hayranı

Inter'de forma giyen Okan Buruk, Serie A'da 50 gün sonra forma giydiği Empoli maçını kazanmalarında kendisinin de bir payı olmasından dolayı çok memnun olduğu söyledi.

MİLANO - Inter'de forma giyen Okan Buruk, Serie A'da 50 gün sonra forma giydiği Empoli maçını kazanmalarında kendisinin de bir payı olmasından dolayı çok memnun olduğu söyledi. Milli futbolcu İtalya'ya her geçen gün daha çok alıştığını ve burada bulunmaktan ötürü çok mutlu olduğunu belirterek, şu görüşleri dile getirdi:

  • Önemli olan kazanmamız ve yeniden puan cetvelinde ilk sıraya gelmemiz. Kimin asist yaptığı veya gol attığı önemli değil. Inter'in kazanmasından başka birşey önemli olmaz. Bundan sonra ligin sonuna kadar bu durumumuzu korumak için çalışmak zorundayız.
  • Batistuta çok sempatik. Gerek saha içinde, gerekse dışında tam bir şampiyon ve çok değerli bir insan. Vieri, Batistuta, Recoba ve Kallon ile müthiş bir forvetimiz var. Crespo ve Ventola'yı da unutmamak gerekir. Ayrıca Emre gibi müthiş bir yeteneğe sahibiz.
  • Interli taraftarlar kendinizi her zaman daha güçlü hissettiriyor. San Siro'da oynamak hep heyecan veriyor. Çizme'de futbol heyecanı çok başka. Almeyda için çok üzgünüm. En kısa zamanda iyileşmesini umarım. Takım için çok önemli bir futbolcu olsa da, yokluğunu hissettirmeyecek çok iyi durumda oyuncularımız var. (Spor Servisi)