Okan Yılmaz için özel uçak!

Geçtiğimiz sezonun gol kralı Bursasporlu Okan Yılmaz'ı kadrosuna dahil etmek isteyen, İtalya Seri A'da mücadele eden ancak adı açıklanmayan bir kulübün, genç futbolcuyu aldırmak için 12 Haziran tarihinde özel uçak göndereceği açıklandı.

BURSA - Geçtiğimiz sezonun gol kralı Bursasporlu Okan Yılmaz'ı kadrosuna dahil etmek isteyen, İtalya Seri A'da mücadele eden ancak adı açıklanmayan bir kulübün, genç futbolcuyu aldırmak için 12 Haziran tarihinde özel uçak göndereceği açıklandı.
Okan Yılmaz'ın FIFA menajeri Ali Ekber Güven, prensipte anlaşmaya vardıkları İtalyan kulübün ismini, Okan'ın gitmeye karar vermesinin ardından açıklayacaklarını söyledi. Özel uçağın, resmi sözleşme için değil, Okan'ın İtalya'da yaşayacağı şehri, oturacağı evi ve kulübün tesislerini görmesi için gönderileceğini ifade eden Güven, "Okan, tüm bunlardan memnun kalırsa resmi sözleşmeyi imzalayacak. İtalyan Seri A'da mücadele eden kulüple Okan için yıllık 1 milyon 250 bin euro karşılığında anlaşma yaptık. Bu para garanti. Diğer gelirlerle birlikte Okan yıllık 1.5 milyon euro kazanabilir" dedi.
Menajer Ali Ekber Güven, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin de Okan Yılmaz'ı transfer edebilmek için girişimlerinin olduğunu da belirtti. (Spor Servisi)