Okan'ı arkadaşları kurtardı

Devre arasında, yedek oyuncular ısınırken, bir taraftar sahaya girdi ve Okan'a saldırmak istedi. Sinan ile Gökhan taraftarı yakaladılar. Polisler sahaya girdi, taraftarı dışarı çıkartırken kapalı tribünden Ahmet Dursun'un kafasına yumruk büyüklüğünde taş geldi.

  • Devre arasında, yedek oyuncular ısınırken, bir taraftar sahaya girdi ve Okan'a saldırmak istedi. Sinan ile Gökhan taraftarı yakaladılar. Polisler sahaya girdi, taraftarı dışarı çıkartırken kapalı tribünden Ahmet Dursun'un kafasına yumruk büyüklüğünde taş geldi. Kıvanç Oktay sahaya indi, taşları aldı ve maçın 4. hakemi Yunus Yıldırım'a verdi. O da rapor ettirdi. Ayrıca devre arasında 3 nolu anons yaptırıldı.
  • Futbolcular sahaya çıktığı sırada trübünlerden gelen bir taş Sergen'e isabet etti. Taş geldikten sonra yere çöken Sergen, tedavisinden sonra, takımıyla birlikte sahaya çıktı.
  • Güneşli bir havada 16 bin kapasiteli Atatürk Stadı'nda 10 bine yakın Elazığspor, 500 kadar da Beşiktaş taraftarı takımlarını destekledi.
  • Beşiktaş sahaya 5 as futbolcusundan yoksun olarak çıktı. Kolombiyalı kaleci Cordoba ile diğer yabancılar Zago, Giunti, Pancu'nun yanı sıra İbrahim de kadroda yer almadı. Kalede Ramazan, savunmada Ahmet Yıldırım, sol kanatta Serdar ve orta sahada Tümer ile Yasin görev yaptılar. İlk onbirde kendine yer bulamayan Ahmet Hassan ve Ahmet Dursun'un ısınmak için çıktıkları sahada bir hayli moralsiz ve isteksiz oldukları gözlendi.
  • Daha önce İstanbul'da 100. yıl çerçevesinde ihtiyacı olan 100 çocuğu sünnet ettirerek bir ilke imza atan Beşiktaş Divan Kurulu, dün de Bingöl'de ayın uygulamayı yaptı. Başkan Şeref Nasır ve Vali Hüseyin Avni Coş'un katkıları ile yapılan etkinlikte okul ve sünnet kıyafetleri de dağıtıldı.
  • Sergen Yalçın bugün bir gazetede kendi ağzından yazılmış gibi gösterilen röportaja tepki göstererek, "Son günlerde benimle konuşup, gazeteye söylediklerimin tam tersi yazılıyor. Bu işe bir anlam veremedim" dedi.
  • Devre biter bitmez Beşiktaşlılar verilmeyen penaltı, Elazığlılar ise gole giden Yunus'un ofsayt olmadığı nedeniyle hakemin üzerine yürüdü. Polis ve Sinan Engin hakemi korudu.
  • Beşiktaş PAF takımını kaldığı Beritan Otel'de A takımın konakladığını sanan sporseverler otel önüne hücum edip büyük bir izdihama sebep oldular. Oysa Siyah-Beyazlı kafile The Maraton Otel'de kamp yaptıkları için rahatça stada hareket ettiler. Kafileye 6 araçlık güvenlik konvoyu eşlik etti.
  • Bugüne kadar 199 kez lig mücadelesinde görev yapan Tayfur, Elazığspor maçıyla 200. maçına çıkıp, Beşiktaş tarihine 200 maçta görev yapan 17. futbolcu olarak adını yazdırdı.