Öksüzoğlu da resmen aday

Trabzonspor'da, 26 Ekim'de yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde Ahmet Ağaoğlu'nun ardından Mehmet Öksüzoğlu da başkanlık için aday olduğunu açıkladı.

TRABZON - Trabzonspor'da, 26 Ekim'de yapılacak olağanüstü genel kurul öncesinde Ahmet Ağaoğlu'nun ardından Mehmet Öksüzoğlu da başkanlık için aday olduğunu açıkladı. Öksüzoğlu, kulübün içinde bulunduğu belirsiz ortamdan çıkarabilecek güçlü bir yönetimin oluşturulması gerektiğini belirterek, "Kulüpte artık başkan ağırlıklı yönetim devri bitmeli, yönetici ağırlıklı yönetim tarzı yerleşmelidir. Başkanlık için arzuluyum ancak benim asıl düşüncem nerede olursam olayım Trabzonspor'a en iyi hizmeti verebilmektir" diye konuştu.
Camianın ileri gelenleri, ve kulübe emeği olanlar ile görüşmeler yaptığını kaydeden Öksüzoğlu, şöyle konuştu: "Bugün geldiğimiz nokta beni adaylığımı açıklamaya yönlendirdi. Açıkça ifade ediyorum, herkesin tek bir liste, tek bir çatı altında birleştiği bir durumda, bende bana verilebilecek hiçbir görevden kaçmam. Trabzon'u camia değil, tüm yönetim kucaklamalı. Özellikle geçmiş yöneticilerin proje, öneri ve isteklerini titizlikle dikkate alacak ve hayata geçirmeye çalışacağız." (Spor Servisi)